Domů > O nás > Přidružené společnosti

Jiangsu Liangyou Agro Machinery Co., Ltd

Jiangsu Liangyou Agro Machinery Co., Ltd se specializuje na strojní výroby krmiv, směsné hnojivo strojů, trávy zpracování stroje, bio energetických zařízení a instalace pro kompletní inženýring, který prošel certifikací ISO9001: 2000 a CE. Naše produkty jsou široce používány v různých oblastech, jako je obilí, krmiva, chovatelských, akvakulturní farmě, mikrobiální vícesložková hnojiva a prostředí přátelské průmyslu. Závisí na nejmodernější technologie v oboru a vyspělé administrativy obchodní systémy, které činí produkty Liangyou nejen prodává dobře v domácím, trhu, ale také byly exportovány do zemí Evropy, Afriky a MOŘE. Naše krmiva kompletní zařízení pro drůbež, dobytek a akvakultura jsou na produkty, které se vyvážejí do zahraničí. Naše výrobky jsou pod názvem čest jako andquot; Slavný Brandandquot Čína; andquot; Andquot Čína Superior produktu; "prověřená kvalita v Chinaandquot; a andquot; Kvalifikovaná společnost pro kvalitní Supervisionandquot;.
Odběr andquot; Upřímnost je důvěra, kvalita vítězí marketandquot; jako naší obchodní filozofie naší pokročilé vědět jak, vynikající kvalitu a uspokojivých služeb, jsme si získali důvěru našich zákazníků. Také jsme získali bohaté a výborné praktické zkušenosti v krmiva kompletní inženýring, obilí dopravní inženýrství, mikrobiální prostředí přátelské inženýrství a skladovací techniky. Naše vědecké design, vynikající technologie, výrobku, promyšlené a dokonalé služby přejeme připojit ruce s našimi zákazníky, předem společně a spolupracovat s pozdravem, aby vytvořit skvělou budoucnost.

Webové stránky:www.fdsp.CC

Jiangsu Liangyou Silo Engineering Co., Ltd

JiangsuLiangyouSiloEngineeringCo., LtdislocatedinScientificandTechnologicalIndustrialPark, Zhongguancun,Jiangsu provincie. Společnost se specializuje na výzkum, vývoj a konstrukce ocelová sila inženýrství a různých technologií skladování materiálu a prodej a servis souvisejících produktů. Její produkty jsou široce používány v zemědělské oblasti, průmyslové oblasti a místa jako potraviny, krmivo, oleje, mouky, pivovarnictví, chemikálie, stavební materiály, přístavy a ochranu životního prostředí. Společnost shromáždila velké dávky odborné nadání a vedoucí pracovníci, kteří byli zapojeni do oceli sila průmyslu na mnoho let a má úspěšně léčena a implementovány stovky projektů ocelových silu aby zákazníci opravdu svědky kvalitu "Liangyou" ocelová sila z výzkumu, vývoje a konstrukce ocelových sil k provádění inženýrské projekty a z Profáze konzultace na poprodejní služby.

Společnost je schopna poskytnout zákazníkům s 30 8 000 tun ocelové sila nejrůznějších specifikací a podnik jednoho balíčku projektů na klíč včetně kontejnerová technologie designu, inženýrské stavitelství základní, zdvíhací, dopravní, čištění, magnetické separace, sušení, měření, měření teploty, vztekat nebo kouřící, chladíren, tepelná ochrana, ventilační a odprašování a návrh, výrobu, instalaci, ladění a školení profesionální podporu zařízení, jako jsou systémy automatického řízení. Mezitím poskytuje zákazníkům podporu zařízení, jako jsou Korečkové výtahy s dopravní kapacitou 20 až 1000 tun za hodinu, škrabka dopravníků a pásových dopravníků.

V obchodní filozofii "Win důvěry o upřímnosti, zkontrolujte úspěch kvality" společnost byla silnější vzhledem ke své vyspělosti filozofie, vynikající operace správy a vynikající produkci manažerského týmu. Společnost se snaží stát modelu ukládání průmyslu tím, že jeho kvality vysoce kvalitních produktů, pokročilých technologií a dobré služby. Založeno na Čínu a jimž svět čelí, poskytuje že zákazníkům s domácí a zámoří pokrokových technologií.

Webové stránky:www.liangyousilo.com

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltd

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltdisestablishedonthebasisof "Renewableenergymechanicalengineering indtitute co našel ZheJiang univerzity a Liangyou společnost" a andquot; Obnovitelné energetické strojírenství technologické centrum společně nalézt ZheJiang university a Liangyou companyandquot; a to se specializuje na výrobu biomasy pelety stroje a stroje hnojiva biomasy, stejně jako návrh, výrobu, montáž, prodej a služby řešení "na klíč" projektu.

ForBiomassFuelPelleting:onbasisofabsorbedadvancedtechnologyforbiomasspelletingfromabroad, weareleadingcompanytodevelopinde-
tických klíč zařízení na biomasu granulovací zemědělských plodin v China.Meanwhile lze také peletovaného pro odpady z lesnictví. Můžeme upravit a návrh projektu na klíč pro všechny druhy materiálů pro zákazníky dle jejich různé žádosti, materiály a lokality.

Pro Bio hnojiva, organická hnojiva: Jsme vyčlenili pro Randamp; D organických vícesložkových hnojiv pro mnoho let, a můžeme provést komplexní projekt s kapacitou 10 000-100 000 tun za rok. Lze vyrobit pro organické hnojivo, jako hnůj KUŘE, PRASAT, SKOTU a plýtvání zrn, kanalizace andamp; organický odpad po stohování, kvašení a granulace. S andquot, solidní bt poctivost, úspěch díky kvalitě andquot; koncepce a vyspělé technologie vynikající kvalitu a nejlepší služby, zaměřujeme se na rozvoj energie z biomasy a biomasy hnojivo granulovací technologie, aby contionuous inovace, změna odpad na poklad, dát podnět pro globálním #39; rozvoj obnovitelných zdrojů energie s a využití, industrializovat obnovitelné energie a přispívají k ochraně životního prostředí.

Webové stránky:www.fdsp-Reme.com