Krmivářský průmysl Silo

Moderní Animal Feed Mill má obvykle obrovské zpracovatelské kapacity na hromadné obilí zejména kukuřice, sója. To bude dřina pro provoz takového sypkého materiálu v tunách mocí člověka, tak hlubokou touhu automatické hromadné obilí manipulační systém pro výrobu krmivových směsí, která je hromadné skladování sila systém...

Podrobnosti o produktu

Moderní Animal Feed Mill má obvykle obrovské zpracovatelské kapacity na hromadné obilí zejména kukuřice, sója. To bude dřina pro provoz takového sypkého materiálu v tunách mocí člověka, tak hlubokou touhu automatické hromadné obilí manipulační systém pro výrobu krmivových směsí, která je hromadné skladování silo systém pro výrobu krmivových směsí, a také mohou být použity v mlýnice kukuřice nebo pšenice, lisovny oleje a jiné průmyslové.



Naše hromadné isotermická zvířat Feed mill obvykle dodány s krmivových směsí a navrženy společně.

V krmivových krmiv pro hospodářská zvířata jsou často uloženy v úzkých beton sila vysoké až 20 metrů. Náplň sila generuje spoustu prachu. V dolní části sila šnekové dopravníky úniku krmivy. Aby se předešlo nečinnosti spuštěna dopravníky nebo přeplnění sila, měření úrovně je vyžadován.

Sila různých kapacit pro skladování krmiv produkovaných FDSP: pozinkovaný rám, možnost nakládky pneumatické, zobrazení okna.


Několik typů dimenzí pro různé potřeby.

Snadné podávání zásuvky.

Žádné lepení.

Krmivo je čerstvá.

Sila s centrální centrem nebo decenter.

Žebřík s bezpečnostní plot.



PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Dotaz