Obilí průmyslu sila obilí sila

Sýpka, také s názvem bin obilí, obilí sila, je kontejner úložiště velké zrno. Jak již název napovídá, sýpka úložiště slouží k ukládání zemědělské produkty pro domácí spotřebiče nebo velkou sýpku projektů. Sýpka se široce používá k uložení zrn, jako je rýže, kukuřice, pšenice, sójových bobů...

Podrobnosti o produktu

Sýpka, také s názvemobilí bin, sila obilí,je kontejner úložiště velké zrno. Jak již název napovídá, sýpka úložiště slouží k ukládání zemědělské produkty pro domácí spotřebiče nebo velkou sýpku projektů. Sýpka je široce používá k uložení zrn, jako je rýže, kukuřice, pšenice, sója, ječmen, čirok, slunečnicová semena, palmových jader, pohanka, proso, otrub, hrášek, fazole, řepky, přírody, Semena řepy, arašídové, žito semena, mouky, krmiva, drobné obilovin a a další hromadné zrnitý plodiny, atd. Před caculating objem ocelová sila pro hromadné obilí potřebujeme znát hustotu obilí, pak náš inženýr může nabídnout vhodné obilí úložné řešení pro zákazníka.

Obecně ocelová sila včetně tří částí:silo střecha, silo tělo, silo dole.

V různých provedení inženýr přidá jiný systém, například systém větrání, předčištění systém, obilí sušičky systém, úroveň sledování, přepravní systém, měření teploty, atd. Které odpovídají zařízení závisí na customerand #39; s preferencemi a místního prostředí.


Výhody našeho obilí ocelová sila:

1.Dobré vzduchotěsnosti, není třeba se obávat úniku skladování materiálu.

2.Řízení teploty, DCS řízení, jakýkoliv druh senzoru, indikátor úrovně mohou být instalovány uvnitř sila. Může být realizován v reálném čase, monitorování počítače.

3.Vynikající stabilita díky systému Lipp.

4.Ocelová sila bezpečí zrna déle.

5.Větší kapacitu úložiště v mnohem menší oblasti.

6.Ocelová sila předejít problémům vlhkost v případě nepříznivého počasí.

7.Snadněji uvolnit.


Z původní lokality analýzy k rozvoji vašeho plánu pro úložiště vlastní obilí do úplného dokončení projektu,FDSPmůžeme dodat vám profesionální řešení odpovídající vašim potřebám a maximalizovat ziskovost.


Staveniště silaCertifikace

Už jsme prošli pod ISO9001: 2008 v roce 2014, certifikát CE v roce 2013 a SGS certifikát.

Vítáme vaše dotazy a navštívit!


PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

7

8

307.68

8

9

452.16

9

10

635.8

10

11

863.5

11

12

1140

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Dotaz