Horizontální cirkulace sušička

Horizontální cirkulace sušička hlavní charakteristiky: tepelné utažení komory a horký vzduch recyklace platí pro horizontální cirkulace vysoušeč, který šetří energii a snižuje náklady. Kontaktní oblast ve vnitřní komoře s materiály je vyroben z nerezové oceli tak, aby kvalita produktů...

Podrobnosti o produktu

Horizontální cirkulace dryermain charakteristika:

Tepelné utažení komory a horký vzduch recyklace platí pro horizontální cirkulace vysoušeč, který šetří energii a snižuje náklady. Kontaktní oblast ve vnitřní komoře s materiály je vyroben z nerezové oceli tak, aby kvalita produktů. Multi-hnací řemeny brání lámání pelet. Kromě toho pásy rychlost lze regulovat k sušení trvání řízení. Proud horkého vzduchu mohou být upravena podle materiálové charakteristiky a sušení požadavky k zajištění nejlepší kvality. Samočisticí systém platí v dolní části komory vyčistit zbývající prášek a částice.Horizontální cirkulace sušičkaje široce uplatňována kléčbě vysoké úrovni vysunutí pelety krmivo a vodní kanál.

1. mezinárodní pokročilé technologie: kyvné akcií distribuční zařízení zajišťuje rovnoměrné rozložení materiálu a vlhkosti.

2. vysokomolekulární polymer čistá nebo nerezovým sítem, děrované desky jsou použity žádné materiální lepení a čistotu.

3. unikátní vedení vzduchu: kulaté vedení může změnit směr toku podle skutečné potřeby.

4. vstupu a výstupu jsou respektive uspořádány na různých sušící cykly, které lze snadno upravit teplotu a vlhkost vzduchu pluh a ovládat rychlost zasychání. Tímto způsobem lze zajistit dobrou kvalitu a vysokou míru léčení.

5. modulární struktura: délka a směr mohou být sestaveny volně pro různé požadavky. Mesh pás a screen deska má dvě vrstvy (lze upravit tři vrstvy a další), zatímco šířky 1,2, 1,8 a 2,4 m může být vybrán. Standardní komponenty mohou být připojeny podle zákazníků výstup a obsah vlhkosti.

6. sušička a chladič lze kombinovat a trvání lze upravit.

7. čištění drak je vybavená prášek a částicemi.


Příslušný obor

Sušení (stabilizace a chlazení) pelety, kus a pásy tvarované materiály krmiva a potravinářském průmyslu. Vytvrzování a sušení problémy extrudovaný Aqua, normální zdroj pelety nebo které potraviny lze účinně řešit. Poslední pelety mají ideální odpor výkon a dobrý vzhled. Horkovzdušný systém recyklace je energeticky úsporný, nízké náklady a spolehlivý.


Technicalparameters

Typ

Handlingcapacity

Dryingarea

Beltwidth

Mainmotorpower

Moisturereducingrate

(t/h)

(m2)

(m)

(KW)

(%)

SHGW120 × 2

2-2.5

20.8

1.2

28

15

SHGW180 × 2

3-4

30.8

1.8

34.45

15

SHGW240 × 2

4-5

40.8

2.4

62.45

15

Dotaz