Vibrující sušičku tekutiny postel

Krátký úvod: vibrující sušičku tekutiny postel uschnul, cool a vlhkosti přidat prášek a pelety pro chemické inženýrství, lehký průmysl, lékařství, potravin, plastové, zrna olej, strusky, výroba soli a cukru průmysl atd. Pracovní principy: Vzrušující sílu od Vibrační motor má za následek...

Podrobnosti o produktu

Stručné představení:

Vibrující sušičku tekutiny postelmůže suché, chladné a vlhkosti přidat prášek a pelety pro chemické inženýrství, lehký průmysl, lékařství, potravin, plastové, zrna olej, strusky, výroba soli a cukru průmysl atd.


Pracovní principy:

Vzrušující síla od Vibrační motor má za následek vibrace stroje. Nakupené materiály skok vpřed v určitém směru vzrušující silou. V téže době horký vzduch zespodu fluidizes materiály. Těsný kontakt mezi materiálem a horkého vzduchu dosahuje ideální sušení. Pak sušených materiálů a vlhký vzduch chodit samostatně zatímco práškové je recyklované cyklonu.


Charakteristiky

1. Vibrační motor zajišťuje stabilní vibrace zdroj. Lze ji snadno udržovat s nízkým šumem, dlouhá životnost.

2. vysoká tepelná účinnost: ve srovnání s normální sušičky, tato vibrační fluidním loži sušší ušetří více energie o více než 30 %. Teplotní rozložení na lůžko je jednotná fluidizace bez částicová přehřátí či mrtvých conner.

3. Nastavitelný výkon a široký příslušný obor: tloušťka materiálu, pohybující se rychlostí a vibracemi celého mohou být stabilnější a nekonečně variabilní řízení může být realizováno.

4. málo poškození povrchu materiálu a je vhodná pro sušení křehké materiály. Pracovní výkonnost se nevztahuje nepravidelné pelet.

5. kompletní uzavřené konstrukce umožňuje čisté pracovní prostředí, které účinně zabraňuje křížové infekce mezi materiály a vzduchem.

6. pro hromadnou výrobu mokrých materiálů series-wound metodu lze použít ke splnění požadavků zákazníků. (Typický materiál jako polyakrylamidových atd.)


Dotaz