Dřevo Debarker

Dřevo odkorňovací stroj (dřevo loupání stroj) slouží k loupání kůry z protokolů, používá hlavně v rozsudku Celulóza a papíren a panelů na bázi dřeva rostlin, které budou používat špalky dřeva jako suroviny. S malými investicemi, nízká spotřeba energie, méně místa obsazena, nízké ceny, vysokou kapacitou a...

Podrobnosti o produktu


Dřevo odkorňovací stroj(dřevěné loupání stroj) se používá pro peelingbark protokolů, používá hlavně v dřevní buničiny a papíren a dřevěný panel plantwhich použije špalky dřeva jako suroviny. S malými investicemi nízká spotřeba energie, menší spaceoccupied, nízké náklady na výstavbu, pendlovat a další charakteristiky. Vhodné pro střední a velké velikostištěpkovač, stejně jako dávkování efekt.Zub roll dřevo odkorňovací strojje zařízení loupání epidermální protokolů, dělí na jednom konci vypouštění a boční vyhazování, jeho znaky jsou vysoké peeling účinnost, těžký náklad, vysoká rychlost, odolnost vůči opotřebení, vysoká odolnost vůči korozi. Mohou být vyrobeny jako potřeby zákazníka.
Princip struktury:

Protokoly z horní sidenear na jednotku jít do dřeva odkorňovací stroj stroj, s hnací motor a pohonové, loupání stroj se zuby budou otáčet v určitém směru, kůra, kůra, zatímco rotující válec loupání přinese woodlogsmove dohromady, budou řídit, aby zásobníku zaznamenává postupné nahoru a dolů, dojemné, bít, rubbingeach jiné mezi protokoly. Thebarks bude peeleddown a přes kladku a deska zub vypadne na dopravní pás.
Struktura funkce:
1. Pokud používají otevřené sila, canfeed z jedné strany a vypouštění z druhé strany, vyhnout se stávající váleček loupání stroj krmení/vypouštění bez moci, ujistěte se, že vysoký stupeň účinnosti.
2. vzhledem k theteeth segmenty dopad na dřevěné a to nejen aby kláda dělat krouživé pohyby a otáčení kolem vlastní. Takže loupání účinnost bude velmi vysoká, zejména pro studené, suché a tvrdé kůže druhů dřeva protokol má dobré slupky čistá míra.
3. široce přizpůsobivost, machinecan handledifferent druhů, průměr, délka a tvar dřevo protokolu. Vzhledem k nepravidelné, bití rotační movementduring peeling špalky dřeva tak i zakřivené části výklenku na dřevo protokoly lze také touchedwith zuby velmi dobře. Špalky dřeva v ohybu, proto lze oloupat i v velice dobře, než jiné stroje...
4. vzhledem k stroj je v klidu, spotřeba energie bude velmi malý, výpadek bude velmi nízká. A údržba pracovního vytížení je malé. Vibrace a hluk bude bemuch nižší než buben loupání stroj, dřevo odkorňovací stroj může pracovat přímo, i bez instalace základního easyoperation.

Technické parametry:

Model

BBP260/11

BBP270/15

Rotorandamp;#160;Dimension(mm)

630*11385

680

Rotoru Speed(rpm)

78

40-80

Capacity(m3/hour)

12-20

20-35

Power(kW)

45

75

Hmotnost (kg)Technické parametry:

Model

6

9

12

Capacity(ton/hour)

7-15

15-25

25-30

Power(kW)

7.5*2

7.5*2

7.5*2

Délka [mm]

6300

9000

12600

Šířka [mm]

1310

1500

1550

Height(mm)

1550

1700

1650

Weight(ton)

4

5

6

Dotaz